• XXX Ogólnopolski Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
 • Szkoła

  Gimnazjum w Jadownikach

 • Uroczystości

  Zawsze w pełni na galowo

 • Harcerstwo

  Patriotyzm chluba naszej szkoły

 • Sport

  Klasy sportowe to nasza wizytówka

E - Dziennik

 

 

Film "Nasze Gimnazjum"

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

 

15 lat Gimnazjum w Jadownikach

  W dniu 7 lutego w naszej szkole  obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu. DBI jest międzynarodową akcją dotyczącą bezpiecznego korzystania z internetu w ponad 130 państwach na całym świecie. Tegoroczne hasło brzmiało „Tworzymy Kulturę szacunku w sieci” i miało zwrócić uwagę na rolę każdego użytkownika sieci w budowaniu bezpiecznego oraz przyjaznego internetu. Na Dzień bezpiecznego internetu w naszej szkole został zaproszony specjalny gość z KPP w Brzesku - Pani st. sierż. sztab. Monika Lis. Funkcjonariusz policji oraz pan Rafał Sieński wraz z panią Katarzyną Grzebieniarz przypominali i uświadamiali naszej młodzieży jakie, coraz to nowsze zagrożenia czyhają w internecie i świecie smartfonów i multimediów i portali społecznościowych, przedstawiając szereg materiałów interaktywnych. 

Czytaj więcej: DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2018 "Tworzymy kulturę szacunku w sieci"

 Z przyjemnością przedstawiamy państwu listę uczniów z oddziałów gimnazjalnych, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Kuratorium Oświaty. Gratulujemy uczniom, ich rodzicom i nauczycielom, i prosimy o dalsze sukcesy

L.P. PRZEDMIOT UCZEŃ NAUCZYCIEL
1 BIOLOGIA KINGA MAŚLAK AGATA KOGUT
2 WIKTORIA MIRSKA
3 ALEKSANDRA PAWLIKOWICZ
4 MAŁGORZATA POLISZAK
5 CHEMIA KINGA MAŚLAK ANNA PAŁKA
6 WIKTORIA MIRSKA
7 FIZYKA GABRIEL KRAJ GABRIELA PIWOWARSKA
8 GEOGRAFIA MICHAŁ NIZIOŁ BOŻENA WOJTOŃ
9 PIOTR PATUŁA
10 HISTORIA GABRIEL KRAJ MAŁGORZATA KOKOSZKA
11 MICHAŁ NIZIOŁ
12 BARBARA WARESIAK
13 JĘZYK ANGIELSKI PATRYK TUCZNIO BEATA PRZEKLASA
14 JĘZYK POLSKI BARBARA WARESIAK AGNIESZKA DZIEŃSKA
15 MAŁGORZATA GAJDA DANUTA TURLEJ
16 MARIA KOKOSZKA
17 ZOFIA STRĄK
18 MATEMATYKA DANIEL CHRZANOWSKI MARTA WIETECHA

KONKURSY TEMATYCZNE: Biblijny gimnazjum: DANIEL CHRZANOWSKI, MARIA KOKOSZKA I KLAUDIA LINCA

      28 listopada 2017r. odbyła się uroczysta gala konkursowa w Zespole Szkół w Iwkowej – wydarzenie zgromadziło wyróżnionych uczestników XII Konkursu Poetycko - Fotograficznego ,,Moje myśli, moje uczucia, moje życie…”.

 Wśród zakwalifikowanych do końcowego etapu konkursu znalazły się uczennice naszej szkoły: Maria Kokoszka, Zofia Strąk oraz Dominika Zych. Prace dziewczyn oceniało wymagające jury: wybitny fotograf Adam Bujak- nazywany często fotografem papieskim oraz wykładowca akademicki prof. Marek Karwala- krytyk twórczości takich poetów jak ks. Jan Twardowski czy Karol Wojtyła. Honorowym patronem przedsięwzięcia był Małopolski Kurator Oświaty.

Czytaj więcej: Nasze uczennice docenione w XII Konkursie Poetycko – Fotograficznym ,,Moje myśli, moje uczucia,...

Dnia 11.09.2017 roku odbyło się zarówno fascynujące spotkanie z pszczelarzem jak i rozpoczął się Autorski Konkurs Języka Angielskiego dla klas 0-7 Szkoły Podstawowej i klas 2,3 gimnazjalnych: Be as busy as a bee organizowany przez nauczyciela języka angielskiego Kornelię Jakubowską – Żółty we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Brzesku, Szkołą Językową Helen Doron w Brzesku i przy wsparciu wydawnictwa językowego Pearson i McMillan. Na spotkaniu pani Kornelia Jakubowska – Żółty opowiedziała o konkursie i jego zadaniach, zaś kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Brzesku, pani Alicja Koźmińska

Czytaj więcej: ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU BE AS BUSY AS A BEE!

Joomla Template by Joomla51.com