• XXX Ogólnopolski Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
 • Szkoła

  Gimnazjum w Jadownikach

 • Uroczystości

  Zawsze w pełni na galowo

 • Harcerstwo

  Patriotyzm chluba naszej szkoły

 • Sport

  Klasy sportowe to nasza wizytówka

E - Dziennik

 

 

Film "Nasze Gimnazjum"

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

 

15 lat Gimnazjum w Jadownikach

      28 listopada 2017r. odbyła się uroczysta gala konkursowa w Zespole Szkół w Iwkowej – wydarzenie zgromadziło wyróżnionych uczestników XII Konkursu Poetycko - Fotograficznego ,,Moje myśli, moje uczucia, moje życie…”.

 Wśród zakwalifikowanych do końcowego etapu konkursu znalazły się uczennice naszej szkoły: Maria Kokoszka, Zofia Strąk oraz Dominika Zych. Prace dziewczyn oceniało wymagające jury: wybitny fotograf Adam Bujak- nazywany często fotografem papieskim oraz wykładowca akademicki prof. Marek Karwala- krytyk twórczości takich poetów jak ks. Jan Twardowski czy Karol Wojtyła. Honorowym patronem przedsięwzięcia był Małopolski Kurator Oświaty.

Czytaj więcej: Nasze uczennice docenione w XII Konkursie Poetycko – Fotograficznym ,,Moje myśli, moje uczucia,...

Dnia 11.09.2017 roku odbyło się zarówno fascynujące spotkanie z pszczelarzem jak i rozpoczął się Autorski Konkurs Języka Angielskiego dla klas 0-7 Szkoły Podstawowej i klas 2,3 gimnazjalnych: Be as busy as a bee organizowany przez nauczyciela języka angielskiego Kornelię Jakubowską – Żółty we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Brzesku, Szkołą Językową Helen Doron w Brzesku i przy wsparciu wydawnictwa językowego Pearson i McMillan. Na spotkaniu pani Kornelia Jakubowska – Żółty opowiedziała o konkursie i jego zadaniach, zaś kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Brzesku, pani Alicja Koźmińska

Czytaj więcej: ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU BE AS BUSY AS A BEE!

„Czytam i staję się wolny!” – to hasło 21. Międzynarodowych Targów Książki, które odbyły się w dniach 26 – 29 października w Krakowie. W piątek, w drugim dniu Targów, 27 osób z klas 2 i 3 gimnazjum miało przyjemność poczuć wspaniałą atmosferę tego wydarzenia. Prezentacje nowości wydawniczych, spotkania z autorami, warsztaty dla dzieci, ogromna liczba książek wszelkich gatunków i mnóstwo ludzi o podobnych zainteresowaniach w jednym miejscu naprawdę robiło wrażenie! Wiele kieszeni opustoszało tego dnia, ale za to doświadczenia niepowtarzalne. Łowy( książek, autografów i wrażeń) były udane!

Czytaj więcej: „Czytam i staję się wolny!”

       Regulamin Autorskiego Konkursu Jezyka Angielskiego

    Dnia 11.09.2017 r. rozpoczął się Autorski Konkursu Języka Angielskiego dla klas 0-7 Szkoły Podstawowej i klas 2,3 gimnazjalnych: Be as busy as a beeorganizowany przez nauczyciela języka angielskiego Kornelię Jakubowską – Żółty we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Brzesku, Szkołą Językową Helen Doron w Brzesku i Wydawnictwem Językowym Pearson. Na spotkaniu Pani Kornelia Jakubowska – Żółty opowiedziała o konkursie i przedstawiła zadania konkursowe, Pani Alicja Koźmińska przedstawiała Projekt „Pszczoła” realizowany w tym roku w Bibliotece Pedagogicznej w Brzesku oraz opowiedziała i pokazała dzieciom książki związane z pszczołami, m.in. Pszczoły z Wydawnictwa Dwie Siostry, Skąd sie birze miód? z Wydawnictwa Nasza Ksiegarnia, Miodolecznictwo i  Świeta Pszczoła Rzecz o Pszczelarzeniu.

Dzieci z młodszych klas

Czytaj więcej: Konkurs językowy: Be as busy as a bee! 11.09.2017 - 30.10.2017

Joomla Template by Joomla51.com