Szanowni Państwo! Droga Rodzino!

Zapraszamy serdecznie na  XXX Ogólnopolski Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II do Jadownik!

Mamy nadzieję, że w dniach 19-20 maja br. zaszczycą nas Państwo swoją obecnością, a my spełnimy oczekiwania dobrego  i budującego spotkania.

Przygotowujemy program, który umożliwi nam wszystkim spotkanie w  wielu płaszczyznach. Razem będziemy modlić się za  nasze szkoły  i nauczycieli, za dzieci powierzone naszej opiece, a także za Kościół     w Polsce i na Ukrainie Przy tej okazji chcemy wspomóc misję kościoła katolickiego na Kresach i na ręce abp.  Mieczysława Mokrzyckiego  w czasie mszy św. złożyć ten dar. Prosimy zatem szkoły o przygotowanie się na tą okoliczność.

W szkole na sesji wysłuchamy wykładów znakomitych prelegentów, którzy ze względu na osobę Jana Pawła II i jednoczącą nas Rodzinę Szkół zgodzili się przybyć.

Wieczorem obok zabytkowego pałacu i parku spędzimy-jak na rodzinę przystało radosny czas wspólnych tańców, śpiewu i zabawy oraz długich nocnych rozmów. W zawiązanej wspólnocie, na drugi dzień pojedziemy na wycieczkę na Jamną, żeby nadal cieszyć się swoją obecnością i bogactwem wrażeń jakie przywozimy ze swoich szkół. Warto wcześniej zapoznać się z tym wyjątkowym miejscem: http://www.jamna.dominikanie.pl oraz przygotować na spotkanie z jego historią oraz artystą Zbigniewem Ważydrągiem.

Na zgłoszenia czekamy do 29 kwietnia br. Wszystkie informacje dodatkowe i zmiany publikować będziemy także na stronie naszej szkoły w zakładce Zjazd.

Pytania i zgłoszenia i prosimy kierować do nas tylko za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .Formularz zgłoszenia, program i pliki informacyjne znajdą Państwo także  na stronie szkoły: http://www.gimnazjum-jadowniki.pl/zjazd

Oczekujemy członków Rodziny z całej Polski i spoza niej. Przybywajcie!

Dyrektor Zespołu Szkół w Jadownikach

Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II