• XXX Ogólnopolski Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
 • Szkoła

  Gimnazjum w Jadownikach

 • Uroczystości

  Zawsze w pełni na galowo

 • Harcerstwo

  Patriotyzm chluba naszej szkoły

 • Sport

  Klasy sportowe to nasza wizytówka

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

 

15 lat Gimnazjum w Jadownikach

  Nasi uczniowie już po raz drugi biorą udział w obozie jezykowo szkoleniowym Euro week-Szkoła liderow.  Pod opieką nauczycielki angielskiego Kornelii Jakubowskiej Żółty, wraz ze szkołą z Woli Debinskiej poznają kulturę innych krajów, a także szlifuja język angielski w międzynarodowym towarzystwie. Szczegóły na stronie internetowej: www.efm.org.pl oraz sprawozdanie wraz ze zdjęciami po powrocie na stronie naszego gimnazjum.  Pozdrawiamy! 
Kornelia Jakubowska Żółty

 

Joomla Template by Joomla51.com