• XXX Ogólnopolski Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
 • Szkoła

  Gimnazjum w Jadownikach

 • Uroczystości

  Zawsze w pełni na galowo

 • Harcerstwo

  Patriotyzm chluba naszej szkoły

 • Sport

  Klasy sportowe to nasza wizytówka

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

 

15 lat Gimnazjum w Jadownikach

W dniach 25-29.10 2015 r. już po raz drugi uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jadownikach (Wiktoria Pajor, Martyna Pajor, Patrycja Kubala, Patrycja Grochola, Wiktoria Czernecka i Eliza Milewska) pod opieką nauczycielki języka angielskiego Kornelii Jakubowskiej-Żółty, wraz z uczniami Publicznego Gimnazjum im. Kardynała Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej pod opieką nauczycielki języka angielskiego Magdaleny Ogar-Kieraś i nauczyciela informatyki Lucjana Barana, ruszyli w podróż na obóz językowo- szkoleniowy na Ziemi Kłodzkiej do malowniczo położonej górskiej miejscowości Długopole Zdrój, a mieszkali w Ośrodku Wczasowym„Aleksander”.

Czytaj więcej: OBÓZ JĘZYKOWO-SZKOLENIOWY „EuroWeek- Szkoła Liderów”

  Nasi uczniowie już po raz drugi biorą udział w obozie jezykowo szkoleniowym Euro week-Szkoła liderow.  Pod opieką nauczycielki angielskiego Kornelii Jakubowskiej Żółty, wraz ze szkołą z Woli Debinskiej poznają kulturę innych krajów, a także szlifuja język angielski w międzynarodowym towarzystwie. Szczegóły na stronie internetowej: www.efm.org.pl oraz sprawozdanie wraz ze zdjęciami po powrocie na stronie naszego gimnazjum.  Pozdrawiamy! 
Kornelia Jakubowska Żółty

Czytaj więcej: Euro week - Szkoła liderów!

W tym roku uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jadownikach pod opieką nauczycielki języka angielskiego Kornelii Jakubowskiej - Żółty, wraz z uczniami Publicznego Gimnazjum im. Kardynała Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej pod opieką nauczycielki języka angielskiego Magdaleny Ogar -Kieraś, ruszyli po raz pierwszy w podróż na obóz językowo- szkoleniowy na Ziemi Kłodzkiej do malowniczo położonej górskiej miejscowości Długopole Dolne, a mieszkali w Ośrodku Wczasowym„SILESIA”.

Czytaj więcej: OBÓZ JĘZYKOWO-SZKOLENIOWY „EuroWeek- Szkoła Liderów” 12-16.10 2014

    W dniach 12-16.10 uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem Kornelią Jakubowską Żółty biorą udział w obozie językowym Euro Week - Szkoła liderów. Dokładny opis i szczegóły po przyjeździe a tymczasem krótka info. i zdjęcia. Szczegóły ma stronie: http://www.efm.org.pl/index.php?lang=pl&action=super&id=5

Czytaj więcej: Uczniowie na obozie językowym Euro Week

Joomla Template by Joomla51.com