• XXX Ogólnopolski Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
 • Szkoła

  Gimnazjum w Jadownikach

 • Uroczystości

  Zawsze w pełni na galowo

 • Harcerstwo

  Patriotyzm chluba naszej szkoły

 • Sport

  Klasy sportowe to nasza wizytówka

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

 

15 lat Gimnazjum w Jadownikach

     Z okazji diamentowego jubileuszu Królowej Elżbiety II Dworek Białoprądnicki w Krakowie i szkoła językowa YORK w Brzesku zorganizowały konkurs na portret królowej. Wszystkie szkoły publiczne zostały do tego projektu zaproszone - prace końcowe były niesamowite.

    Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 21 listopada 2012 roku w Centrum Bibliotecznym w Brzesku. Następnie nagrodzeni wzięli udział w warsztatach plastycznych prowadzonych przez Panią Barbarę Kaczmarowską Hamilton – portrecistkę brytyjskiej rodziny królewskiej.

      Wśród naszych uczennic I miejsce zajęła Magdalena Świeczek (2a)  a wyróżnienie Marcelina Sala (1d).

 

Kornelia Jakubowska-Żółty

Joomla Template by Joomla51.com