• XXX Ogólnopolski Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
 • Szkoła

  Gimnazjum w Jadownikach

 • Uroczystości

  Zawsze w pełni na galowo

 • Harcerstwo

  Patriotyzm chluba naszej szkoły

 • Sport

  Klasy sportowe to nasza wizytówka

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

 

15 lat Gimnazjum w Jadownikach

Dnia 5 czerwca nasi gimnazjaliści: Wiktoria Pajor i Krzysztof Wijas rozpoczęli fantastyczną podróż do Wielkiej Brytanii!!! Program wycieczki jest rewelacyjny, ale liczymy, że uczestniczy po powrocie: 10 czerwca, dokładnie przedstawią nam, co się działo i dlaczego warto tam jechać:> Mam nadzieję, że taka wycieczka zachęci wszystkich do zwiedzania krajów anglojęzycznych, zarówno palcem po mapie, jak i osobiście:> Bieżącą fotorelację i opisy każdego dnia można obserwować na stronie: http://www.blog.lemonandlime.pl/
Kornelia Jakubowska-Żółty

 Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć!

Joomla Template by Joomla51.com