PIT Online rozliczysz dzięki

w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Rozliczenie PIT z PITax.pl

NABÓR SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów do zapoznania się z zarządzeniem Małopolskiego Kuratora Oświaty w sprawie Naboru do Szkół Ponadgimnazjalnych

STRONA LOGOWANIA - SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE MAŁOPOLSKA

Uwaga!!

Przypominamy że wydruk podania zgodnego z wersją elektroniczną należy dostarczyć do sekretariatu WYBRANEJ PRZEZ SIEBIE SZKOŁY tzw. PIERWSZEGO WYBORU

ZARZĄDZENIE NR 10/19 MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY z dnia 29 stycznia 2019 r. w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego

Ważniejsze daty związane z naborem do szkół ponadgimnazjalnych.

Od 25.04.2019 do 10.06.2019  Rejestracja kandydatów/wybór preferencji (złożenie wniosku do szkoły I wyboru)

Od 25.04.2019 do 16.05.2019  Rejestracja kandydatów/wybór preferencji (złożenie wniosku do szkoły I wyboru gdzie przeprowadzany jest sprawdzian uzdolnień kierunkowych)

Od 21.06.2019 do 25.06.2019  Dostarczanie dokumentów potwierdzających osiągnięcia (najczęściej jest to kopia dokumentów czyli świadectwo, wyniki egzaminu, osiągnięcia)

Od 28.06.2019 do 28.06.2019  Publikacja list zakwalifikowanych do przyjęcia

Od 28.06.2019 do 09.07.2019  Wprowadzanie potwierdzeń woli podjęcia nauki (dostarczenie oryginału dokumentów)

Od 10.07.2019 do 10.07.2019  Publikacja list przyjętych

W dniu 7 lutego w naszej szkole  obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu. DBI jest międzynarodową akcją dotyczącą bezpiecznego korzystania z internetu w ponad 130 państwach na całym świecie. Tegoroczne hasło brzmiało „Tworzymy Kulturę szacunku w sieci” i miało zwrócić uwagę na rolę każdego użytkownika sieci w budowaniu bezpiecznego oraz przyjaznego internetu. Na Dzień bezpiecznego internetu w naszej szkole został zaproszony specjalny gość z KPP w Brzesku - Pani st. sierż. sztab. Monika Lis. Funkcjonariusz policji oraz pan Rafał Sieński wraz z panią Katarzyną Grzebieniarz przypominali i uświadamiali naszej młodzieży jakie, coraz to nowsze zagrożenia czyhają w internecie i świecie smartfonów i multimediów i portali społecznościowych, przedstawiając szereg materiałów interaktywnych.

Nasi uczniowie włączyli się również czynnie do akcji, przygotowując liczne plakaty związane z bezpieczeństwem w sieci www otrzymując za swój wkład pracy multimedialne nagrody rzeczowe.

Szkoła przystąpiła również do Polskiego Centrum Programu Safer Internet, które tworzą Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange, a także firmy Microsoft oraz Facebook. Wydarzenie uzyskało honorowy patronat Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Komendy Głównej Policji. Więcej informacji nt. Dnia Bezpiecznego Internetu dostępnych jest na stronie www.dbi.pl oraz na www.facebook.pl/bezpiecznyinternet.

Składamy podziękowania KPP w Brzesku, oraz Pani st. sierż. sztab. Monice Lis za poświęcony czas.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ  SAFEINTERNET.PL DO ZPOZNANIA SIĘ JAK WIELE ZAGROŻEŃ CZYCHA NA WSZYSTKICH INTERNAUTÓW