• XXX Ogólnopolski Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
 • Szkoła

  Gimnazjum w Jadownikach

 • Uroczystości

  Zawsze w pełni na galowo

 • Harcerstwo

  Patriotyzm chluba naszej szkoły

 • Sport

  Klasy sportowe to nasza wizytówka

PIT Online rozliczysz dzięki  
Instytutowi Wsparcia Organizacji Pozarządowych

w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Rozliczenie PIT z PITax.pl

INFORMACJA - Zebranie z rodzicami i opiekunami

W dniu 26 marca (WTOREK) 2019r . o godzinie 16:30 odbędzie się zebranie wywiadowcze z P.T. Rodzicami naszych uczniówserdecznie zapraszamy.

E - Dziennik

 

 

Film "Nasze Gimnazjum"

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

 

15 lat Gimnazjum w Jadownikach

  W dniu 7 lutego w naszej szkole  obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu. DBI jest międzynarodową akcją dotyczącą bezpiecznego korzystania z internetu w ponad 130 państwach na całym świecie. Tegoroczne hasło brzmiało „Tworzymy Kulturę szacunku w sieci” i miało zwrócić uwagę na rolę każdego użytkownika sieci w budowaniu bezpiecznego oraz przyjaznego internetu. Na Dzień bezpiecznego internetu w naszej szkole został zaproszony specjalny gość z KPP w Brzesku - Pani st. sierż. sztab. Monika Lis. Funkcjonariusz policji oraz pan Rafał Sieński wraz z panią Katarzyną Grzebieniarz przypominali i uświadamiali naszej młodzieży jakie, coraz to nowsze zagrożenia czyhają w internecie i świecie smartfonów i multimediów i portali społecznościowych, przedstawiając szereg materiałów interaktywnych. 

Nasi uczniowie włączyli się również czynnie do akcji, przygotowując liczne plakaty związane z bezpieczeństwem w sieci www otrzymując za swój wkład pracy multimedialne nagrody rzeczowe.

Szkoła przystąpiła również do Polskiego Centrum Programu Safer Internet, które tworzą Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange, a także firmy Microsoft oraz Facebook. Wydarzenie uzyskało honorowy patronat Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Komendy Głównej Policji. Więcej informacji nt. Dnia Bezpiecznego Internetu dostępnych jest na stronie www.dbi.pl oraz na www.facebook.pl/bezpiecznyinternet.

Składamy podziękowania KPP w Brzesku, oraz Pani st. sierż. sztab. Monice Lis za poświęcony czas.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ  SAFEINTERNET.PL DO ZPOZNANIA SIĘ JAK WIELE ZAGROŻEŃ CZYCHA NA WSZYSTKICH INTERNAUTÓW

Joomla Template by Joomla51.com