• XXX Ogólnopolski Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
  • Szkoła

    Gimnazjum w Jadownikach

  • Uroczystości

    Zawsze w pełni na galowo

  • Harcerstwo

    Patriotyzm chluba naszej szkoły

  • Sport

    Klasy sportowe to nasza wizytówka

PIT Online rozliczysz dzięki  
Instytutowi Wsparcia Organizacji Pozarządowych

w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Rozliczenie PIT z PITax.pl

NABÓR SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów do zapoznania się z zarządzeniem Małopolskiego Kuratora Oświaty w sprawie Naboru do Szkół Ponadgimnazjalnych

STRONA LOGOWANIA - SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE MAŁOPOLSKA

Uwaga!!

Przypominamy że wydruk podania zgodnego z wersją elektroniczną należy dostarczyć do sekretariatu WYBRANEJ PRZEZ SIEBIE SZKOŁY tzw. PIERWSZEGO WYBORU

ZARZĄDZENIE NR 10/19 MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY z dnia 29 stycznia 2019 r. w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego

Ważniejsze daty związane z naborem do szkół ponadgimnazjalnych.

Od 25.04.2019 do 10.06.2019  Rejestracja kandydatów/wybór preferencji (złożenie wniosku do szkoły I wyboru)

Od 25.04.2019 do 16.05.2019  Rejestracja kandydatów/wybór preferencji (złożenie wniosku do szkoły I wyboru gdzie przeprowadzany jest sprawdzian uzdolnień kierunkowych)

Od 21.06.2019 do 25.06.2019  Dostarczanie dokumentów potwierdzających osiągnięcia (najczęściej jest to kopia dokumentów czyli świadectwo, wyniki egzaminu, osiągnięcia)

Od 28.06.2019 do 28.06.2019  Publikacja list zakwalifikowanych do przyjęcia

Od 28.06.2019 do 09.07.2019  Wprowadzanie potwierdzeń woli podjęcia nauki (dostarczenie oryginału dokumentów)

Od 10.07.2019 do 10.07.2019  Publikacja list przyjętych

E - Dziennik

 

 

Film "Nasze Gimnazjum"

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

 

15 lat Gimnazjum w Jadownikach

 Z przyjemnością przedstawiamy państwu listę uczniów z oddziałów gimnazjalnych, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Kuratorium Oświaty. Gratulujemy uczniom, ich rodzicom i nauczycielom, i prosimy o dalsze sukcesy

L.P. PRZEDMIOT UCZEŃ NAUCZYCIEL
1 BIOLOGIA KINGA MAŚLAK AGATA KOGUT
2 WIKTORIA MIRSKA
3 ALEKSANDRA PAWLIKOWICZ
4 MAŁGORZATA POLISZAK
5 CHEMIA KINGA MAŚLAK ANNA PAŁKA
6 WIKTORIA MIRSKA
7 FIZYKA GABRIEL KRAJ GABRIELA PIWOWARSKA
8 GEOGRAFIA MICHAŁ NIZIOŁ BOŻENA WOJTOŃ
9 PIOTR PATUŁA
10 HISTORIA GABRIEL KRAJ MAŁGORZATA KOKOSZKA
11 MICHAŁ NIZIOŁ
12 BARBARA WARESIAK
13 JĘZYK ANGIELSKI PATRYK TUCZNIO BEATA PRZEKLASA
14 JĘZYK POLSKI BARBARA WARESIAK AGNIESZKA DZIEŃSKA
15 MAŁGORZATA GAJDA DANUTA TURLEJ
16 MARIA KOKOSZKA
17 ZOFIA STRĄK
18 MATEMATYKA DANIEL CHRZANOWSKI MARTA WIETECHA

KONKURSY TEMATYCZNE: Biblijny gimnazjum: DANIEL CHRZANOWSKI, MARIA KOKOSZKA I KLAUDIA LINCA

Joomla Template by Joomla51.com