• XXX Ogólnopolski Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
 • Szkoła

  Gimnazjum w Jadownikach

 • Uroczystości

  Zawsze w pełni na galowo

 • Harcerstwo

  Patriotyzm chluba naszej szkoły

 • Sport

  Klasy sportowe to nasza wizytówka

PIT Online rozliczysz dzięki  
Instytutowi Wsparcia Organizacji Pozarządowych

w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Rozliczenie PIT z PITax.pl

INFORMACJA - Zebranie z rodzicami i opiekunami

W dniu 26 marca (WTOREK) 2019r . o godzinie 16:30 odbędzie się zebranie wywiadowcze z P.T. Rodzicami naszych uczniówserdecznie zapraszamy.

E - Dziennik

 

 

Film "Nasze Gimnazjum"

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

 

15 lat Gimnazjum w Jadownikach

      28 listopada 2017r. odbyła się uroczysta gala konkursowa w Zespole Szkół w Iwkowej – wydarzenie zgromadziło wyróżnionych uczestników XII Konkursu Poetycko - Fotograficznego ,,Moje myśli, moje uczucia, moje życie…”.

 Wśród zakwalifikowanych do końcowego etapu konkursu znalazły się uczennice naszej szkoły: Maria Kokoszka, Zofia Strąk oraz Dominika Zych. Prace dziewczyn oceniało wymagające jury: wybitny fotograf Adam Bujak- nazywany często fotografem papieskim oraz wykładowca akademicki prof. Marek Karwala- krytyk twórczości takich poetów jak ks. Jan Twardowski czy Karol Wojtyła. Honorowym patronem przedsięwzięcia był Małopolski Kurator Oświaty.

 

Każda uczestniczka konkursu napisała piękny wiersz, który uzupełniła fotografią – praca musiała odznaczać się spójnością, posiadała wspólny dla obu części tytuł.

Sukcesy naszych uczennic:

Nagroda główna i I miejsce w kategorii: ,,Interpretacja wiersza fotografią” dla Zofii Strąk

II miejsce w kategorii: ,,Interesujące zdjęcie” dla Dominiki Zych

Wyróżnienie w kategorii: ,,Interesujące zdjęcie” dla Marii Kokoszki

Wiersze Marysi i Zosi w czasie gali przedstawiały Emilia Miśkowicz i Katarzyna Jaszczyńska. Autorki utworów nie mogły uczestniczyć w uroczystości ze względu na udział w wyjeździe językowym Euroweek. Recytacja wiersza Zosi ,,Dwudziesty Pierwszy” została oceniona najwyżej i Katarzyna otrzymała nagrodę za ,,Najciekawszą recytację”.

Dziewczynom i gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Joomla Template by Joomla51.com