PIT Online rozliczysz dzięki

w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Rozliczenie PIT z PITax.pl

INFORMACJA - Zebranie z rodzicami i opiekunami

W dniu 26 marca (WTOREK) 2019r . o godzinie 16:30 odbędzie się zebranie wywiadowcze z P.T. Rodzicami naszych uczniówserdecznie zapraszamy.

„Czytam i staję się wolny!” – to hasło 21. Międzynarodowych Targów Książki, które odbyły się w dniach 26 – 29 października w Krakowie. W piątek, w drugim dniu Targów, 27 osób z klas 2 i 3 gimnazjum miało przyjemność poczuć wspaniałą atmosferę tego wydarzenia. Prezentacje nowości wydawniczych, spotkania z autorami, warsztaty dla dzieci, ogromna liczba książek wszelkich gatunków i mnóstwo ludzi o podobnych zainteresowaniach w jednym miejscu naprawdę robiło wrażenie! Wiele kieszeni opustoszało tego dnia, ale za to doświadczenia niepowtarzalne. Łowy( książek, autografów i wrażeń) były udane!