• XXX Ogólnopolski Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
 • Szkoła

  Gimnazjum w Jadownikach

 • Uroczystości

  Zawsze w pełni na galowo

 • Harcerstwo

  Patriotyzm chluba naszej szkoły

 • Sport

  Klasy sportowe to nasza wizytówka

PIT Online rozliczysz dzięki  
Instytutowi Wsparcia Organizacji Pozarządowych

w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Rozliczenie PIT z PITax.pl

INFORMACJA - Zebranie z rodzicami i opiekunami

W dniu 26 marca (WTOREK) 2019r . o godzinie 16:30 odbędzie się zebranie wywiadowcze z P.T. Rodzicami naszych uczniówserdecznie zapraszamy.

E - Dziennik

 

 

Film "Nasze Gimnazjum"

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

 

15 lat Gimnazjum w Jadownikach

„Czytam i staję się wolny!” – to hasło 21. Międzynarodowych Targów Książki, które odbyły się w dniach 26 – 29 października w Krakowie. W piątek, w drugim dniu Targów, 27 osób z klas 2 i 3 gimnazjum miało przyjemność poczuć wspaniałą atmosferę tego wydarzenia. Prezentacje nowości wydawniczych, spotkania z autorami, warsztaty dla dzieci, ogromna liczba książek wszelkich gatunków i mnóstwo ludzi o podobnych zainteresowaniach w jednym miejscu naprawdę robiło wrażenie! Wiele kieszeni opustoszało tego dnia, ale za to doświadczenia niepowtarzalne. Łowy( książek, autografów i wrażeń) były udane!

Joomla Template by Joomla51.com