• XXX Ogólnopolski Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
 • Szkoła

  Gimnazjum w Jadownikach

 • Uroczystości

  Zawsze w pełni na galowo

 • Harcerstwo

  Patriotyzm chluba naszej szkoły

 • Sport

  Klasy sportowe to nasza wizytówka

E - Dziennik

 

 

Film "Nasze Gimnazjum"

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

 

15 lat Gimnazjum w Jadownikach

       Regulamin Autorskiego Konkursu Jezyka Angielskiego

    Dnia 11.09.2017 r. rozpoczął się Autorski Konkursu Języka Angielskiego dla klas 0-7 Szkoły Podstawowej i klas 2,3 gimnazjalnych: Be as busy as a beeorganizowany przez nauczyciela języka angielskiego Kornelię Jakubowską – Żółty we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Brzesku, Szkołą Językową Helen Doron w Brzesku i Wydawnictwem Językowym Pearson. Na spotkaniu Pani Kornelia Jakubowska – Żółty opowiedziała o konkursie i przedstawiła zadania konkursowe, Pani Alicja Koźmińska przedstawiała Projekt „Pszczoła” realizowany w tym roku w Bibliotece Pedagogicznej w Brzesku oraz opowiedziała i pokazała dzieciom książki związane z pszczołami, m.in. Pszczoły z Wydawnictwa Dwie Siostry, Skąd sie birze miód? z Wydawnictwa Nasza Ksiegarnia, Miodolecznictwo i  Świeta Pszczoła Rzecz o Pszczelarzeniu.

Dzieci z młodszych klas

wraz z opiekunami mogli podziwiać żywe, ruchliwe i zapracowane pszczółki za szybką a także wyszukać w tłumie owadów królową oznaczoną białą kropką. Pan Pszczelarz Łukasz Kaźmierczyk opowiedział uczniom o różnych ciekawostkach związanych z życiem pszczół a także odpowiedział na wiele ciekawych pytań. Spotkanie było bardzo interesujące, a do konkursu zapraszam wszystkich zainteresowanych. Szczegóły w regulaminie konkursu!

Kornelia Jakubowska - Żółty

Joomla Template by Joomla51.com