PIT Online rozliczysz dzięki

w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Rozliczenie PIT z PITax.pl

NABÓR SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów do zapoznania się z zarządzeniem Małopolskiego Kuratora Oświaty w sprawie Naboru do Szkół Ponadgimnazjalnych

STRONA LOGOWANIA - SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE MAŁOPOLSKA

Uwaga!!

Przypominamy że wydruk podania zgodnego z wersją elektroniczną należy dostarczyć do sekretariatu WYBRANEJ PRZEZ SIEBIE SZKOŁY tzw. PIERWSZEGO WYBORU

ZARZĄDZENIE NR 10/19 MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY z dnia 29 stycznia 2019 r. w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego

Ważniejsze daty związane z naborem do szkół ponadgimnazjalnych.

Od 25.04.2019 do 10.06.2019  Rejestracja kandydatów/wybór preferencji (złożenie wniosku do szkoły I wyboru)

Od 25.04.2019 do 16.05.2019  Rejestracja kandydatów/wybór preferencji (złożenie wniosku do szkoły I wyboru gdzie przeprowadzany jest sprawdzian uzdolnień kierunkowych)

Od 21.06.2019 do 25.06.2019  Dostarczanie dokumentów potwierdzających osiągnięcia (najczęściej jest to kopia dokumentów czyli świadectwo, wyniki egzaminu, osiągnięcia)

Od 28.06.2019 do 28.06.2019  Publikacja list zakwalifikowanych do przyjęcia

Od 28.06.2019 do 09.07.2019  Wprowadzanie potwierdzeń woli podjęcia nauki (dostarczenie oryginału dokumentów)

Od 10.07.2019 do 10.07.2019  Publikacja list przyjętych

Regulamin Autorskiego Konkursu Jezyka Angielskiego

Dnia 11.09.2017 r. rozpoczął się Autorski Konkursu Języka Angielskiego dla klas 0-7 Szkoły Podstawowej i klas 2,3 gimnazjalnych: Be as busy as a beeorganizowany przez nauczyciela języka angielskiego Kornelię Jakubowską – Żółty we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Brzesku, Szkołą Językową Helen Doron w Brzesku i Wydawnictwem Językowym Pearson. Na spotkaniu Pani Kornelia Jakubowska – Żółty opowiedziała o konkursie i przedstawiła zadania konkursowe, Pani Alicja Koźmińska przedstawiała Projekt „Pszczoła” realizowany w tym roku w Bibliotece Pedagogicznej w Brzesku oraz opowiedziała i pokazała dzieciom książki związane z pszczołami, m.in. Pszczoły z Wydawnictwa Dwie Siostry, Skąd sie birze miód? z Wydawnictwa Nasza Ksiegarnia, Miodolecznictwo i  Świeta Pszczoła Rzecz o Pszczelarzeniu.

Dzieci z młodszych klas

wraz z opiekunami mogli podziwiać żywe, ruchliwe i zapracowane pszczółki za szybką a także wyszukać w tłumie owadów królową oznaczoną białą kropką. Pan Pszczelarz Łukasz Kaźmierczyk opowiedział uczniom o różnych ciekawostkach związanych z życiem pszczół a także odpowiedział na wiele ciekawych pytań. Spotkanie było bardzo interesujące, a do konkursu zapraszam wszystkich zainteresowanych. Szczegóły w regulaminie konkursu!

Kornelia Jakubowska - Żółty