W dniach od 31 maja do 3 czerwca naszą szkołę odwiedzili niezwykli goście – China z Filipin oraz Cha Cha z Chin – wolontariusze, którzy pracują z młodymi ludźmi w ramach programu europejskiego Euroweek.  Odwiedzili nas aby opowiadać o swoich krajach i kulturze. Wszyscy uczniowie brali udział w warsztatach prowadzonych przez naszych gości w języku angielskim. China i Cha Cha spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem, nawet w czasie przerw uczniowie nie pozwalali im odpocząć ustawiając się po pamiątkowe selfie.

Realizacja tego projektu to niepowtarzalna okazja dla naszych uczniów do praktycznego wykorzystania i doskonalenia umiejętności językowych oraz zapoznania się z kulturą odległych zakątków świata.