INFORMACJA - Zebranie z rodzicami i opiekunami

Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jadownikach serdecznie zaprasza w dniu 12.12. 2017 r. (WTOREK) o godzinie 17:30 na zebranie rodziców i prawnych opiekunów wszystkich klas.

Nasze uczennice w skladzie Weronika Podleś, Anna Szczygiełek i Monika Imoło znalazły się na podium zajmując III miejsce w Małopolsce na Gali filmowej podsumowującej III Edycję Konkursu Filmowego "Bądź bezpieczny na drodze", która odbyła się Rabce Zdroju. Dziewczyny zrealizowały film o tematyce promującej prawidłowe zachowania w ruchu drogowym, a nagrody wręczyła osobiście pani Burmistrz miasta Rabka Zdrój. Powyższy Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa małopolskiego,

miał na celu popularyzację wiedzy uczniów o bezpieczeństwie ruchu drogowego oraz stanowił doskonałą okazję do zaprezentowania ciekawych form edukacji dla młodzieży w zakresie wychowania komunikacyjnego.

Organizatorami konkursu byli między innymi : Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu, Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Na koniec spotkania młodzież oglądnęła program edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa na drodze „Road Show”, który zawiera filmy z wypadków drogowych,  refleksje i zeznania bezpośrednich świadków i uczestników wypadku drogowego w tym służb mundurowych, a także rodzin ofiar zdarzeń drogowych.

Zobacz nagrodzony film