• XXX Ogólnopolski Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
 • Szkoła

  Gimnazjum w Jadownikach

 • Uroczystości

  Zawsze w pełni na galowo

 • Harcerstwo

  Patriotyzm chluba naszej szkoły

 • Sport

  Klasy sportowe to nasza wizytówka

E - Dziennik

 

 

Film "Nasze Gimnazjum"

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

 

15 lat Gimnazjum w Jadownikach

  Nasze uczennice w skladzie Weronika Podleś, Anna Szczygiełek i Monika Imoło znalazły się na podium zajmując III miejsce w Małopolsce na Gali filmowej podsumowującej III Edycję Konkursu Filmowego "Bądź bezpieczny na drodze", która odbyła się Rabce Zdroju. Dziewczyny zrealizowały film o tematyce promującej prawidłowe zachowania w ruchu drogowym, a nagrody wręczyła osobiście pani Burmistrz miasta Rabka Zdrój. Powyższy Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa małopolskiego,

miał na celu popularyzację wiedzy uczniów o bezpieczeństwie ruchu drogowego oraz stanowił doskonałą okazję do zaprezentowania ciekawych form edukacji dla młodzieży w zakresie wychowania komunikacyjnego. 

Organizatorami konkursu byli między innymi : Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu, Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Na koniec spotkania młodzież oglądnęła program edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa na drodze „Road Show”, który zawiera filmy z wypadków drogowych,  refleksje i zeznania bezpośrednich świadków i uczestników wypadku drogowego w tym służb mundurowych, a także rodzin ofiar zdarzeń drogowych.

   Zobacz nagrodzony film

Joomla Template by Joomla51.com