• XXX Ogólnopolski Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
 • Szkoła

  Gimnazjum w Jadownikach

 • Uroczystości

  Zawsze w pełni na galowo

 • Harcerstwo

  Patriotyzm chluba naszej szkoły

 • Sport

  Klasy sportowe to nasza wizytówka

E - Dziennik

 

 

Film "Nasze Gimnazjum"

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

 

15 lat Gimnazjum w Jadownikach

   W dniach 22 i 25 kwietnia  z okazji Międzynarodowego Dnia Książki w PGJ  zorganizowaliśmy  kiermasz książek rozmaitych.  Dlaczego „ rozmaitych”? Kupić można było książki dla małych i większych dzieci, powieści dla młodzieży, książki dla dorosłych, ponadczasowe i ponadwiekowe baśnie, książki kucharskie, poradniki  hobbystyczne i dekoratorskie, publikacje okolicznościowe.  Każdy mógł znaleźć coś dla siebie oraz dla kogoś, komu chciałby ofiarować prezent elegancki, modny  i w najlepszym stylu. Było to drugie z kolei takie wydarzenie w tym roku szkolnym i podobnie jak  poprzedni cieszył się  zainteresowaniem uczniów i nauczycieli.


Kiermasz miał charakter niekomercyjny. Zachęcał do czytania i wprowadził książki w przestrzeń szkolnych gwarnych korytarzy.

Joomla Template by Joomla51.com