• XXX Ogólnopolski Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
 • Szkoła

  Gimnazjum w Jadownikach

 • Uroczystości

  Zawsze w pełni na galowo

 • Harcerstwo

  Patriotyzm chluba naszej szkoły

 • Sport

  Klasy sportowe to nasza wizytówka

E - Dziennik

 

 

Film "Nasze Gimnazjum"

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

 

15 lat Gimnazjum w Jadownikach

   W sobotę 9 kwietnia wzięliśmy udział w II Brzeskim Kiermaszu Książki Przeczytanej. Stoisko naszego gimnazjum w numerem 12 cieszyło się  niemałym  powodzeniem. Na stoliku znalazły się książki przekazane do dyspozycji biblioteki oraz dublety. Za symboliczną cenę można było u nas kupić lektury, literaturę faktu oraz inne książki dla małego, średniego i dorosłego czytelnika. Były także gratisy, które  prędko znalazły właścicieli.  Sama obecność na kiermaszu dostarczała

  dużo wrażeń i przyjemności: wkoło na stołach można było obejrzeć i kupić wiele interesujących książek, wydarzeniu towarzyszył wykład naukowca biblifila i spotkania oraz autoprezentacja myślenickich poetów. Na koniec nasze wolontariuszki Patrycja Grochola i Karolina  Pukal z kl. 1c  otrzymały tomiki poetyckie z autografami.

Kiermasz na pewno był udany, dlatego warto pomyśleć o  następnym! Wolontariuszkom oraz Maksymilianowi Sali dziękujemy  za godne reprezentowanie szkoły.

Krystyna Serbenska-Biel

Joomla Template by Joomla51.com